Yalçın Sürücü Kursu Eğitim Modeli

Özel Yalçın Sürücü Kursu Eğitim Modeli

Sürücü kursu denildiğinde ilk akla gelen, belirli eğitimlerin alındığı ve ehliyet sınavına girmek için hazırlık yapılan merkezlerdir. Oysa ülkemizdeki trafik anlayışını ve büyük şehirlerdeki trafik keşmekeşini düşündüğümüzde bu bakış açısı bir ölçüde kısırdır. Kurslar sürücü adaylarının trafiğe alışkanlık yetilerini artıran ve şoförlük aşamasında olası sıkıntıları pratik bir şekilde gidermeyi öğreten, yine olası sağlık sorunlarına en doğru müdahale yöntemlerini gösteren kuruluşlardır. Bu nedenle doğru kursun seçilmesi ile neler elde ediyor olduğumuzu yeniden düşünmekte yarar var.

Bu açıdan bakıldığında son dönemlerde adından sıkça söz ettiren Yalçın Sürücü Kursu, alanında uzman eğitimci kadrosu, eğitim araçları ve uygulama sınıfları ile farklılığını gösteriyor. Eğitim verdikleri kişilerin yalnızca ehliyet almalarını değil, trafikte maksimum düzeyde güvende olmalarını sağlayan bir işletme olarak görülüyor.

Sürekli değişen mevzuatlara uygun olarak hazırlanan sınıf ve araçlarla uzman sürücü yetiştiren kurs, çok sayıda şube açmasını, bu kaliteli eğitime gösterilen ilgi ile başarıyor. Kişilerin yalnızca ehliyet sınavına hazırlanması ne yazık ki her gün duyduğumuz o kötü haberleri karşımıza çıkarıyor. Ancak verilen eğitimlerde hem psikolojik katsayılar değerlendirilir, hem de en doğru yöntemlerle uygulamalar yapılırsa, doğal olarak o sürücü kursu daha çok tercih edilecektir. Böyle olunca da şubeler açılacak ve bir marka haline gelecektir.

Bilinen standartların üzerine çıkıp en son teknolojik yöntemlerle sunum yapan Yalçın Sürücü Kursu, sadece belge alma amaçlı eğitim değil, doğru şoför yetiştirme amaçlı faaliyetler göstermektedir.

Yeni dönem ehliyet kayıtlarımız 10 TEMMUZ 2022 tarihine kadar devam etmektedir.

Ehliyet Ciddi kurumların işidir. YALÇIN SÜRÜCÜ KURSU

 0274 216 54 46